Preskočiť na obsah
Rastislav Gažovič

Financie a poistenie

Rastislav Gažovič

Ostatné poskytovanie úverov

Obec
Hoste
Od roku
2000
IČO
37 037 048

Rastislav Gažovič

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
925 45 Hoste
Na trhu od
19. januára 2000
IČO
37 037 048
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 64.92)
Ostatné poskytovanie úverov

Podnikanie v číslach

26
rokov na trhu
2000
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Rastislav Gažovič

Rastislav Gažovič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hoste. Podniká od 19. januára 2000.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné poskytovanie úverov“ (64.92). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov…, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
Rastislav Gažovič
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 037 048
Dátum vzniku
19. januára 2000
Miesto podnikania
925 45 Hoste
Živnostenský register
Okresný úrad Galanta, vložka č. 207-14047
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 64.92)
Ostatné poskytovanie úverov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Rastislav Gažovič zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Rastislav Gažovič?

Miesto podnikania je v obci 925 45 Hoste.

Čím sa Rastislav Gažovič zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné poskytovanie úverov“ (64.92). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov…; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Aké je IČO – Rastislav Gažovič?

IČO je 37 037 048.

Odkedy podniká Rastislav Gažovič?

Podnikanie začalo 19. januára 2000. Na trhu pôsobí 26 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Rastislav Gažovič podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese rastislav-gazovic.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.